Navigacija
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 121
· Naujausias narys: ezyrywege
Sveiki
Sveiki atvykę!
12-ojo sezono startas
Skelbiame 12-ojo sezono ir paskutiniojo FIFA 16 sezono pradžią. Šiame sezone dėl geriausiojo vardo varžysis 13 dalyvių, tarp kurių yra ir vienas debiutantas. Visi dalyviai turi sužaisti po tris rungtynes su kiekvienu varžovu. Namų bei išvykos rungtynių sąrašą rasite paspaudę "Išsamiau...". Visi dalyviai iki 2016-08-28 21:00 privalo būti sužaidę minimaliai po septynias rungtynes.
Taip pat prieš šį sezoną buvo turnyro taisyklėse įterptos 31-a ir 32-a taisyklės, su kuriomis rekomenduojame susipažinti, jog ateityje nekiltų nesklandumų.
Registracija į 12-ąjį sezoną
Skelbiame registracijos pradžią į 12-ąjį sezoną ir paskutinįjį FIFA 16 sezoną. Šis sezonas bus Elitinė lyga, kaip ir praėjęs sezonas, tad registruotis turite su klubinėmis komandomis paspaudę nuorodą Registracija, esančią navigacijoje, kairėje tinklalapio pusėje.
Registracija vyksta iki 2016-08-21 21:00.
11-ojo sezono finišas
Finišavo 11-asis sezonas, kurio čempionai paaiškėjo jau praėjusią savaitę ir jais tapo Arsenal futbolininkai vedami Mintaras Straukas. Sidabro medaliais pasidabino vos 2-iemis taškais atsilikę nuo pirmosios vietos Napoli futbolininkai, kuriuos šį sezoną treniravo Tomikas07. zizou vedama Newcastle United ekipa iškovojo garbingą trečiąją vietą, o nuo antrosios pozicijos šis klubas atsiliko tik 3-imis taškais.
Rezultatyviausiu Elitinės lygos žaidėju tapo Napoli puolėjas Gonzalo Higuaín, kuris pelnė 31-ą įvartį.
Po paskutiniosios savaitės dėl aktyvumo buvau nubaustas nemažas kiekis dalyvių, iš kurių net trys pateko į pašalintųjų sąrašą. Už turnyro taisyklių 17-os taisyklės pažeidimą po du įspėjimus gavo Natys, mynde13, AndriusDrCool, slimrichy61, Senukas, BadBoyyy ir tamyys, pastarieji trys užsidirbo po trečią įspėjimą turėdami gautų nuobaudų anksčiau ir taip pateko į pašalintųjų sąrašą.
Po trečiosios savaitės paaiškėjo lygos čempionai
Pasibaigus trečiai lygos savaitei paaiškėjo Elitinės Lygos čempionai, kuriais tapo Mintaras Straukas vedami Arsenal futbolininkai surinkę 64-is taškus turnyrinėje lentelėje. Antrojoje pozicijoje dar vis laikosi zizou ir jo vedamas klubas Newcastle United lenkiantis tik vienu tašku žemiau esančią Napoli ekipą, kurią treniruoja Tomikas07, pastarajai dar liko vienas nesužaistas mačas.
Šią savaitę nuobaudų susilaukė dar trys dalyviai. Vienas jų yra Natys vadovaujantis Borussia Dortmund klubui ir jis buvo įspėtas vienu įspėjimu už turnyro taisyklių 18-os taisyklės pažeidimą, o po du įspėjimus gavo už turnyro taisyklių 17-os taisyklės pažeidimą BadBoyyy bei tamyys, kurie atitinkamai diriguoja Lazio ir Juventus klubų futbolininkams.
Iki 2016-08-14 21:00 visi dalyviai privalo būti sužaidę visas likusias savo rungtynės.
Lyderio pozicijoje išlieka Arsenal klubas
Po antrosios Elitinės lygos savaitės pirmojoje pozicijoje vis dar išlieka Arsenal klubas, vedamas Mintaras Straukas, kuriam liko tik dvi akistatos šiame sezone, kuriose pagal dabartinę situaciją turnyrinėje lentelėje reikalinga pergalė ir bent lygiosios norint užsitikrinti čempionų vardą.
Į antrąją vietą pakilo jau šį sezoną užbaigęs zizou treniruojamas Newcastle United klubas su 54-iais taškais, tačiau jie toli gražu dar negarantuoja šio sezono medalių šiai ekipai. Prie zizou kariaunos su užbaigtu sezonu prisijungė ir Marsietis dirigavęs šį sezoną Chelsea futbolininkams, kurie su 7-iais taškais liko paskutinėje, keturioliktoje, šio sezono vietoje.
Į trečiąją vietą šią savaitę nusileido Napoli ekipa su savo strategu Tomikas07 turėdami 46 taškus. Italų klubo futbolininkams sėkmingai sužaidus paskutiniuosius penkis mačus išlieka galimybė iškovoti aukso medalius šiame sezone, tačiau tuomet reikia palankių rezultatų ir iš rungtynių vyksiančių kituose stadionuose.
Iki 2016-08-07 21:00 visi dalyviai privalo būti sužaidę po 21-as rungtynes.
Elitinės lygos pirmosios savaitės apžvalga
Pirmąją savaitę daugelis dalyvių sužaidė nemažai savo rungtynių, kas labai džiugina turnyro organizatorius. Turnyrinėje lentelėje kol kas pirmosios vietos tvirtai įsikabinęs laikosi Mintaras Straukas vedantis Arsenal klubą čempionų link. Už jo nugaros stovi 11 taškų turintis Tomikas07 su savo vadovaujama Napoli ekipa. Tiesa pastarasis klubas yra sužaidęs 2-mis rungtynėmis mažiau už dabartinį lyderį, tačiau pranašumas išlieka ne jo pusėje pretenduojant į pirmąją lentelės poziciją. Munich Bayern treniruojamas ArnasMrSmoke šiuo metu yra 3-ioje pozicijoje atsilikdamas 3-mis taškais nuo 2-ios vietos. Vokiečių klubas taip pat yra sužaidęs vienomis rungtynėmis daugiau nei italų.
Per pirmąją savaitę nebuvo apsieitą ir be nuobaudų. Salvijus vadovavęs Manchester City klubui sugebėjo gauti porą įspėjimų už turnyro taisyklių 14-os taisyklės pažeidimą bei vieną už turnyro taisyklių 18-os taisyklės pažeidimą ir tai buvo jau trečiasis įspėjimas, kuris šį dalyvį įtraukė į pašalintųjų sąrašą. Taip pat dviem įspėjimais buvo nubaustas zefas, turėjęs diriguoti Real Madrid futbolininkams, už turnyro taisyklių 15-os taisyklės pažeidimą, o Senukas, stovintis už Liverpool vairo, buvo baudžiamas vienu įspėjimu už turnyro taisyklių 14-os taisyklės pažeidimą.
Iki 2016-07-31 21:00 visi dalyviai turi būti sužaidę nemažiau 14-os rungtynių.
11-ojo sezono startas
Pradedame 11-ąjį sezoną su Elitine Lyga, kurioje dėl geriausiojo vardo varžysis 17 dalyvių. Kiekvienam su savo varžovu sužaisti reikia po 2-i rungtynes, vienas namuose, kitas išvykoje. Iki 2016-07-24 21:00 visi dalyviai privalo būti sužaidę mažiausiai po 7-ias rungtynes.
Registracija į 11-ąjį sezoną
Po beveik mėnesio pertraukos po paskutiniojo sezono pranešame, jog skelbiame registraciją į 11-ąjį sezoną ir Elitinę Lygą. Registruotis reikia su klubinėmis komandomis paspaudus nuorodą Registracija esančią navigacijoje, kairėje tinklalapio pusėje. Registracija vyksta iki 2016-07-17 19:00.
Jubiliejinio 10-ojo sezono nugalėtoja tapo Anglijos rinktinė
Pasibaigė Marsiečio FIFALT Pasaulio Čempionatas, kurį laimėjo Tomikas07 vedama Anglijos rinktinė finale paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikusi Prancūzijos ekipą treniruojamą zizou. Po finalinio teisėjo švilpuko švieslentėje degė rezultatas 2 - 1. Plačiau apie 10-ojo sezono prizininkus skaitykite paspaudę "Išsamiau...".
Startuoja atkrintamosios varžybos
Pasibaigus grupių varžyboms startuoja atkrintamosios, kuriuose kiekvienas dalyvis privalo sužaisti po kartą su savo varžovu. Jei rungtynės baigiasi lygiosiomis, tuomet reikia žaisti papildomą mačą.
Jei sužaidus tam tikrą atkrintamųjų etapą susiformuoja sekančio etapo pora, tuomet galima nieko nelaukiant žaisti sekantį etapą. Atkrintamųjų etapų sužaidimo terminai:
Aštuntfinaliai: 2016-06-07 20:00
Ketvirtfinaliai: 2016-06-13 20:00
Pusfinaliai ir finalai: 2016-06-20 20:00
.
Apžvalgą apie tai, kaip viskas susiklostė B grupėje skaitykite paspaudę "Išsamiau...".
Argentiniečių triumfas D grupėje
Argentina, vedama Natys, susitvarkė su visais savo varžovais grupėje ir užėmė 1-ąją vietą joje iškovojusi 4-ias pergales iš tiek pat galimų. Po grupių rungtynių argentiniečių vedlys patarė belgų strategui įsigyti vaistų nuo nervų prieš laukiančią aštuntfinalio akistatą. Antrojoje vietoje stovi Ispanijos nacionalinė rinktinė su treneriu Profas1, kuri nusileido tik grupės nugalėtojams. Likusios 3 vienuolikės iki pat paskutiniųjų akimirkų pešėsi dėl dviejų likusių kelialapių į atkrintamųjų etapą. Visas paskutinysis rinktinių trejetas grupėje sužaidė lygiosiomis ir šį etapą kiekviena komanda baigė turėdama po 2 taškus. Pagal geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą savo varžovus pranoko tamyys vedami Šveicarijos futbolininkai, o kovą dėl iškritimo laimėjo Lenkijos rinktinė su DeiPYs priešakyje, dėl daugiau įmuštų įvarčių grupių etape, lyginant su jau namo keliaujančia Kolumbija, kuriai šį sezoną dirigavo Marsietis. Tarp pastarųjų rinktinių buvo lyginami įvarčiai įmušti grupių etape, nes pas abejas buvo lygus įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas, dėl kurio pats Marsietis apgailestavo, nes vienas papildomas įvartis jam ir jo komandai būtų atvėręs kelius į aštuntfinalį.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kokio turnyro formato norėsite 12-ame sezone?

Klubų lygos
Klubų lygos
20% [2 Balsai]

Klubų grupių/atkrintamųjų
Klubų grupių/atkrintamųjų
40% [4 Balsai]

Klubų taurės (tik atkrintamosios)
Klubų taurės (tik atkrintamosios)
0% [0 Balsai]

Rinktinių grupių/atkrintamųjų
Rinktinių grupių/atkrintamųjų
10% [1 Balsas]

FUT lygos
FUT lygos
30% [3 Balsai]

FUT grupių/atkrintaųjų
FUT grupių/atkrintaųjų
0% [0 Balsai]

FUT taurės (tik atkrintamosios)
FUT taurės (tik atkrintamosios)
0% [0 Balsai]

Balsai: 10
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 15.08.16

Apklausų archyvas

Šaukykla
Jūs privalote prisijungti, kad galėtumėte rašyti žinutę.

27-08-2016 20:15
nu kode is ten ? vistiek negausiu is ten isleidimo diena

27-08-2016 18:53
Kodėl iš ten?

27-08-2016 18:51
Jei zadate pirkti Fifa 17 Pirkit is www.gamecard.lt

27-08-2016 16:49
PES niekada nebuvo geras. Nezinau kaip jie uzdirba pinigu

27-08-2016 16:15
Nesisiu tada, lauksiu fifos Šypsosi

2016-08-28 78,177 unikalūs lankytojai