Navigacija
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 1
Darkness

· Iš viso narių: 116
· Naujausias narys: Aukstaitija
Sveiki
Sveiki atvykę!
Elitinės lygos pirmosios savaitės apžvalga
Pirmąją savaitę daugelis dalyvių sužaidė nemažai savo rungtynių, kas labai džiugina turnyro organizatorius. Turnyrinėje lentelėje kol kas pirmosios vietos tvirtai įsikabinęs laikosi Mintaras Straukas vedantis Arsenal klubą čempionų link. Už jo nugaros stovi 11 taškų turintis Tomikas07 su savo vadovaujama Napoli ekipa. Tiesa pastarasis klubas yra sužaidęs 2-mis rungtynėmis mažiau už dabartinį lyderį, tačiau pranašumas išlieka ne jo pusėje pretenduojant į pirmąją lentelės poziciją. Munich Bayern treniruojamas ArnasMrSmoke šiuo metu yra 3-ioje pozicijoje atsilikdamas 3-mis taškais nuo 2-ios vietos. Vokiečių klubas taip pat yra sužaidęs vienomis rungtynėmis daugiau nei italų.
Per pirmąją savaitę nebuvo apsieitą ir be nuobaudų. Salvijus vadovavęs Manchester City klubui sugebėjo gauti porą įspėjimų už turnyro taisyklių 14-os taisyklės pažeidimą bei vieną už turnyro taisyklių 18-os taisyklės pažeidimą ir tai buvo jau trečiasis įspėjimas, kuris šį dalyvį įtraukė į pašalintųjų sąrašą. Taip pat dviem įspėjimais buvo nubaustas zefas, turėjęs diriguoti Real Madrid futbolininkams, už turnyro taisyklių 15-os taisyklės pažeidimą, o Senukas, stovintis už Liverpool vairo, buvo baudžiamas vienu įspėjimu už turnyro taisyklių 14-os taisyklės pažeidimą.
Iki 2016-07-31 21:00 visi dalyviai turi būti sužaidę nemažiau 14-os rungtynių.
11-ojo sezono startas
Pradedame 11-ąjį sezoną su Elitine Lyga, kurioje dėl geriausiojo vardo varžysis 17 dalyvių. Kiekvienam su savo varžovu sužaisti reikia po 2-i rungtynes, vienas namuose, kitas išvykoje. Iki 2016-07-24 21:00 visi dalyviai privalo būti sužaidę mažiausiai po 7-ias rungtynes.
Registracija į 11-ąjį sezoną
Po beveik mėnesio pertraukos po paskutiniojo sezono pranešame, jog skelbiame registraciją į 11-ąjį sezoną ir Elitinę Lygą. Registruotis reikia su klubinėmis komandomis paspaudus nuorodą Registracija esančią navigacijoje, kairėje tinklalapio pusėje. Registracija vyksta iki 2016-07-17 19:00.
Jubiliejinio 10-ojo sezono nugalėtoja tapo Anglijos rinktinė
Pasibaigė Marsiečio FIFALT Pasaulio Čempionatas, kurį laimėjo Tomikas07 vedama Anglijos rinktinė finale paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikusi Prancūzijos ekipą treniruojamą zizou. Po finalinio teisėjo švilpuko švieslentėje degė rezultatas 2 - 1. Plačiau apie 10-ojo sezono prizininkus skaitykite paspaudę "Išsamiau...".
Startuoja atkrintamosios varžybos
Pasibaigus grupių varžyboms startuoja atkrintamosios, kuriuose kiekvienas dalyvis privalo sužaisti po kartą su savo varžovu. Jei rungtynės baigiasi lygiosiomis, tuomet reikia žaisti papildomą mačą.
Jei sužaidus tam tikrą atkrintamųjų etapą susiformuoja sekančio etapo pora, tuomet galima nieko nelaukiant žaisti sekantį etapą. Atkrintamųjų etapų sužaidimo terminai:
Aštuntfinaliai: 2016-06-07 20:00
Ketvirtfinaliai: 2016-06-13 20:00
Pusfinaliai ir finalai: 2016-06-20 20:00
.
Apžvalgą apie tai, kaip viskas susiklostė B grupėje skaitykite paspaudę "Išsamiau...".
Argentiniečių triumfas D grupėje
Argentina, vedama Natys, susitvarkė su visais savo varžovais grupėje ir užėmė 1-ąją vietą joje iškovojusi 4-ias pergales iš tiek pat galimų. Po grupių rungtynių argentiniečių vedlys patarė belgų strategui įsigyti vaistų nuo nervų prieš laukiančią aštuntfinalio akistatą. Antrojoje vietoje stovi Ispanijos nacionalinė rinktinė su treneriu Profas1, kuri nusileido tik grupės nugalėtojams. Likusios 3 vienuolikės iki pat paskutiniųjų akimirkų pešėsi dėl dviejų likusių kelialapių į atkrintamųjų etapą. Visas paskutinysis rinktinių trejetas grupėje sužaidė lygiosiomis ir šį etapą kiekviena komanda baigė turėdama po 2 taškus. Pagal geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą savo varžovus pranoko tamyys vedami Šveicarijos futbolininkai, o kovą dėl iškritimo laimėjo Lenkijos rinktinė su DeiPYs priešakyje, dėl daugiau įmuštų įvarčių grupių etape, lyginant su jau namo keliaujančia Kolumbija, kuriai šį sezoną dirigavo Marsietis. Tarp pastarųjų rinktinių buvo lyginami įvarčiai įmušti grupių etape, nes pas abejas buvo lygus įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas, dėl kurio pats Marsietis apgailestavo, nes vienas papildomas įvartis jam ir jo komandai būtų atvėręs kelius į aštuntfinalį.
C grupėje pasipriešinimo nesulaukė Dramblio Kaulo Kranto rinktinė
C grupėje visos komandos išsirikiavo kas 3-is taškus viena nuo kitos, taip palikdamos už savęs tuos varžovus, prieš kuriuos pavyko iškovoti pergales. Nė vieno pralaimėjimo grupėje nepatyrė ir visus 15 taškų iš tiek pat galimų surinko Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai vedami Lukas. Už jų stovi Italijos rinktinė su savo treneriu cukriux, kuris praėjusį sezoną padovanojo bronzos medalius Tottenham Hotspur ekipai. 3-ioje vietoje liko Graikija ir jos vedlys balcius3. Paskutinysis kelialapis į aštuntfinalius atiteko Belgijai su Darkness priešakyje. Deja, bet prieš paskutiniąją vietą grupėje užėmusiai Rusijos rinktinei, kurią treniruoja Senukas, taip pat, kaip ir paskutinėje vietoje likusiai Danijos vienuolikei, diriguojamai gestas, teko atsisveikinti su šio sezono turnyru.
A grupėje triumfavo Čilė
A grupėje triumfavo Čilės rinktinė vedama AndriusDrCool, kuri surinkusi grupėje 10 taškų, vos vienu tašku pranoko Prancūzijos vienuolikę priešakyje su zizou. Toliau šioje grupėje kova vyko dėl 3-iosios vietos tarp Portugalijos ir Brazilijos rinktinių, atitinkamai treniruojamų irmantas1990 bei mynde13. Čia geriau pasirodė Portugalijos futbolininkai ir su 5-iais taškais pasiekė 3-iąją vietą, o brazilai liko 4-ti su 4-iais taškais. Visos šios keturios nacionalinės rinktinės jau ruošiasi aštuntfinalio mačams, o 5-oje vietoje likusi Švedija, už kurios vairo stovėjo šį sezoną marius6509, teko atsisveikinti su turnyrų nesurinkus nei vieno taško. Taip pat šiame turnyre Švedijai atstovaujantiems vyrams nepavyko pasižymėti taikliu smūgių į varžovų vartus.
Skelbiame jubiliejinio 10-ojo sezono pradžią
Startuoja 10-asis jubiliejinis sezonas su Marsiečio Pasaulio Čempionatu! Šį čempionatą remia dalyvis Marsietis, kuris šio čempionato nugalėtojui įsteigė prizą - kavos puodelį su FIFALT logotipu.
Į šį sezoną užsiregistravo ir vėl rekordiškas kiekis dalyvių, kurių šį sezoną bus net 22. Visi jie buvo suskirstyti į 6-is krepšelius pagal dalyvio pajėgumą reitinge, iš kurių jie burtų keliu buvo suskirstyti į 4-ias grupes, 2-uose grupėse po 5-ias komandas ir 2-uose grupėse po 6-ias komandas. Daugiau apie visą tai ir reikalingą informaciją startuojančiam turnyrui rasite paspaudę "Išsamiau...".
Registracija į jubiliejinį 10-ąjį sezoną
Skelbiame registraciją į jubiliejinį 10-ąjį sezoną ir Marsiečio Pasaulio Čempionatą! Šį turnyrą remia dalyvis Marsietis, įsteigdamas pagrindinį prizą nugalėtojui. Šio sezono prizą patikslinsime toje pačioje naujienoje šios savaitės bėgyje. Į jubiliejinį sezoną registruotis reikia su nacionalinėmis rinktinėmis, paspaudus nuorodą "Registracija", esančią "Navigacijoje" kairėje pusėje.
Registracija vyksta iki 2016-05-20 20:00.
Čempionais tapo Liverpool futbolininkai
Marsiečio FIFALT Čempionato čempionais tapo Liverpool futbolininkai, vedami Tomikas07, finale rezultatu 5 - 3 įveikę Barcelona ekipą, kurią šį sezoną treniravo Natys. Pusfinalių bei rungtynių dėl 3-ios vietos apžvalgas rasite paspaudę "Išsamiau...".
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kokio turnyro formato norėsite 12-ame sezone?

Klubų lygos
Klubų lygos
35% [6 Balsai]

Klubų grupių/atkrintamųjų
Klubų grupių/atkrintamųjų
12% [2 Balsai]

Klubų taurės (tik atkrintamosios)
Klubų taurės (tik atkrintamosios)
12% [2 Balsai]

Rinktinių grupių/atkrintamųjų
Rinktinių grupių/atkrintamųjų
6% [1 Balsas]

FUT lygos
FUT lygos
18% [3 Balsai]

FUT grupių/atkrintaųjų
FUT grupių/atkrintaųjų
12% [2 Balsai]

FUT taurės (tik atkrintamosios)
FUT taurės (tik atkrintamosios)
6% [1 Balsas]

Balsai: 17
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 10.07.16

Apklausų archyvas

Šaukykla
Jūs privalote prisijungti, kad galėtumėte rašyti žinutę.

26-07-2016 18:43
Kur jis turi?

26-07-2016 18:42
Tai kad tu pasitikrink pats, putejas turi dnf, bet nebaudziamas Mirkteli))

26-07-2016 17:53
Šiaip už keturioliktą yra įspėti 3 asmenys, vienas vien užtai į pašalintųjų sąrašą pateko, tad nežinau, kur Tu žiūri.

26-07-2016 15:08
Tai kodel 14 punktas pritaikytas Liverpool ekipai? O kitiems klubams su dnf netakoma ?

25-07-2016 20:57
Visiem taisyklės vienodos.

2016-07-26 67,964 unikalūs lankytojai